FlAsh_7

Jak moc je na VŠ němčina?

Nejlepší odpověď
annas

Co je to moc? V době svého studia jsme měli povinnou ruštinu a výběrovou němčinu,.

jak je to dnes?

„Jak potvrzuje zkušenost, cizí jazyky jsou dnes nedílnou součástí studia na téměř všech vysokých školách. Studenti musí prokázat minimálně základní znalost jednoho cizího jazyka, většinou angličtiny.“

Záleží zřejmě na výběru cizího jazyka. Největší zájem je zřejmě o angličtinu,.

Další odpovědi
Kelt

Někde je to základní předmět – třeba Filosofická fakulta katedra germanistiky, jinde je to další jazyk, ale máš možnost z více možností a někde není vůbec. Na to, že pomýšlíš na vysokou školu , nemáš dobrou formulaci otázek.

Drap

Přiměřeně studovanému oboru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.