Complex

Jak maximálně velikostně velký soubor lze nyní nahrát na Google Drive?

Odpovědi
aliendrone

Viz „File limits“ > https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Google_Dri­ve , ale pořád se to mění [k lepšímu], možná už je to dnes ještě lepší! :)

BTW – jsem si připoměl, jak jsem se lámal smíchem, když loni začátkem léta se Česká pošta rozhodla „převálcovat svět“ a nabídla svůj „spolehlivý cloud“ veřejnosti. Bratru bez pár minciček za 10 000Kč/rok/­100GB!! (a to jsou v tom uschovány další opruzy!) :D :D :D

NJN, G-disk dává to samé (s lepší kvalitou a méně opruzy) za 600Kč ročně (2USD měsíčně), takže chlapci z České pošty budou nejspíš nějací havloidně pravdoláskařští podnikatelé, když si myslí, že s něčím takovým mohou uspět!

Co naplat, darmožroutů, jejichž „podnikání“ stojí na tom, že „stát nás podpoří“ (dotacemi/zakáz­kami/oddlužová­ním atd.), kteří zde za Havločuněte vyrostli a navzdory logice [díky dem(ent)okratickému systému] skvěle prosperují DODNES se jen tak nezbavíme a jestli se POŘÁD někdo diví, že koncem listopadu podaný balík na ČP (aby došel „pod stromeček“) dorazí v druhé půli ledna, tak snad je mu to už konečně jasné! ;) :D :D

https://www.cnew­s.cz/ceska-posta-se-zblaznila-nabizi-svuj-dropbox-za-deset-tisic-rocne/