RUI

Jak mám začít v 16 letech závodit s formulí? Odkazy a smysluplné odpovědi by se hodily.

Dobrý večer

Jak mám začít závodit s formulí v 16-ti letech?
Odkazy a smysluplné odpovědi by se hodily.
Danke :)

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš mít dobré známé na správných místech, dost našetřeno a výsledky z několika posledních let z nižších, třeba i dětských nebo dorosteneckých soutěží. Potom ještě trochu štěstí a máš to jisté.

Další odpovědi
anonym

Buď se narodit do závodní rodiny nebo aspoň úspěšně závodit už od dětskejch let (motokáry apod.), taky to chce mít bohatý rodiče nebo ideálně nějaký sponzory.

Předpokládám, že u vás neplatí ani jedno (jinak byste se asi takhle neptal), tak doporučím snad jen F1 2020 za 55€ na Steamu.

Pepa25

Přes motokáry …

Aeertz

Tak jak to dopadlo? Taky mi je 16 a docela by me to zajimalo :D