Aneta90

Jak mám vyčistit hlínou ucpaný odpad.

Dobrý den
Dítě mi ucpalo v koupelně odpad hlínou. Jak to můžu vyčistit? Stačí jenom odmontovat sifon a proplachnout to nebo ne? Bydlíme bytě. Děkují za odpovědi.

Odpovědi
Filip84

Když Ti dítě uspalo odpad, tak je uspaný, a když je někdo uspaný, tak spí. U odpadu je problém, že spí? On když spí, tak nepouští vodu a odpad, nebo co? 🙂 Jestli ano, tak ho vzbuď, ale ne ranou z děla!

Jinak ano, stačí to normálně rozmontovat, propláchnout, a při sestavování zpět namazat pryžové elementy plastickým mazivem. A zkontrolovat, jestli to někde neteče, přirozeně.

zjentek

Prolej to hodně vodou, něčím prošťouchej, třeba druhou stranou lžíce nebo vařechy a možná nemusíš dělat vůbec nic, je to hlína, naředí se a „rozpustí“, víš? 🤷‍♂️

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.