agentpv

Jak mám rozumět popisu prodejce ledniček: Hmotnost 56 kg, Hmotnost při přepravě 51 kg – to vybalená lednice ztěžkne?

Odpovědi
aliendrone

Poslyš, nejsi náhodou na držitele maturitních či vyšších vysvědčení z nedávné doby (kteří to pravděpodobně mají na triku) trochu MOC náročný? ;) :D :D
Samotný dotaz je PROVOKACE, bo je neuvěřitelná drzost ve 21.století projevovat VLASTNÍ MYŠLENÍ. Vzpamatuj se a VĚŘ tomu, co čteš! Za případné nejasnosti/pochy­bení můžou agenti GRU, popřípadě odpůrci elektrodebility či genderové progresivity a jim podobná pakáž! ;) :)

Vysvětlím to MODERNÍ a EKOLOGICKOU matematikou (na tu přežilou starou ZAPOMEŇ)! Takže:
Lednice váží 56kg
Obal váží 5kg
Lednice při přepravě váží 51kg
Jenže obal se (jeho hmotnost) po přepravě (tedy po rozbalení) musíš ODEČÍST od hmotnosti přepravní a protože přirozeně je obal negativní ekologickou zátěží (tedy se ZÁPORNÝM znaménkem), je výsledná rovnice 51kg-(-5kg)=56kg VPOŘÁDKU! ;) :D

Tywoe počkej, až ti absolovent stavební průmyslovky objedná na přepravu 30q zeminy na vzdálenost 40km DVĚ Tatry (aby to stihly za den)! :D :D :D

Pepa25

Jsou dvě možnosti: buď tam mají chybu nebo se část lednice (třeba nějaké vnitřní přihrádky) přepravují zvlášť. Předpokládám, že pravděpodobnější je první varianta.

mosoj

aliendrone – tak jak to popisuješ to napsaný není! Nevím kdo zde blbne!! Děláš zde zbytečnýho šaška. Nevím ale pro koho. Se mnou to ani nehne.

aliendrone

mosoj>>> Popravdě NEJSEM překvapen, že to s tebou ani nehne. Spíš bych byl „úplně na větvi“, kdyby ano. :D :D :D

JežíšKristus

Ne že bych byl proti
🙂

JežíšKristus

Aliendrone to už jen vyloženě trollí
🙂

aliendrone

ježíšKristus>>> Díky, vážím si uznání od MISTRA v oboru! ;) :D :D