honzaxdd

Jak mám říct holce, že ji mám rád?

holka se mnou chodí na 1 předmět do školy 3 týdně 1 týdně na kroužek a dost po mě pokukuje plus mi pomáhá s věcmi u kterých ví že pomoc nepotřebuji jak ji to mám říct?

Nejlepší odpověď
Malvína

Řekni, že se ti líbí nebo jestli by nešla ven. Neboj se, buď odvážný. Třeba vám to vyjde ale to se nedozvíš, když to nezkusíš!

Další odpovědi
Edison

Především se nauč češtinu. Hned to vypadá jinak, líp.

Pak máš spousty možností. Např. jí můžeš říct, že ji máš rád. Můžeš jí to říct česky, nebo klidně i jiným jazykem.

quentos

Použít zdejší archiv. Tato otázka už tu byla stokrát.

zjentek

Řekni jí, že je pěkné, co pro tebe sama od sebe dělá a jak to dělá a že ji za to máš rád a uvidí se. Když ščervená a trošku se „jakoby natulí“, je to jasný a pak už na to téma nemusíš říkat nic. Dále jen plánuješ akce s ní.

Bobek 2

Nemusí každý hned každému natvrdo říkat, jestli ho má rád nebo nerad. Pokud není natvrdlá a pokud ty nejsi hráč pokeru, tak to stejně pozná, jestli ti její zájem je příjemný, stejně jako ty poznáš, kdy je tvůj zájem příjemný jí a kdy už by ses moc vtíral. Ale je fakt, že když je člověk moc „hodnej“, tak mu může dělat problémy držet si distanc od těch, kteří mu jsou nepříjemní, a získat si toho, s kým by byl raději. Takže někdy může být užitečné udělat o krok víc, i když je to vždycky sázka do loterie.

zjentek

Malvíno, líbí se mně tvůj nick a avatar. Nešla bys někam ven? (;(;(;

Malvína

A tos’ mě ještě neviděl na fotce! 🙂 Jestli bydlíš kousek, tak můžeme 😁

zjentek

Ježiši… NE TO NE, jsem strašně stydlivý, ale… Chtěl jsem být odvážný, nebát se a odvahu projebit. Tak jsem učinil. Promiň, ale díky za přihrávku (teď jsem si pořádně nahonil ego). Fakt dík.

PS. Fotka není důležitá, stačí jak se vyjadřuješ.

A pokud seš chlap, tak sorry, ale to by nedopadlo! (;

quentos

… no tak to si pospěš, nebo budeš mít konkurenta, stydlíne… ;{)>

Malvína

Jako že bych byla chlap Malvín, jo? 😁 To určitě nee, žádný strachy. Jsem sice praštěná, ale ženská! 🙂
Odvahu projevit? Vždyť to zase tak těžký být nemohlo, ne? Já nekoušu 🙂

Edison

Je to měkota… To já bych zase klidně šel. Jenže jsem to prošvihl, říct něco okouzlujícího… Zjentek byl první…

Malvína

Kluci, nepoperte se. A posedět můžeme klidně i ve třech 😁

zjentek

Edison, tys psal někde něco o sezení? Protože já ne! (;(;

Edison

TruPko… právě nás Malvína vyzvala… 😁

Malvína

No, vyzvala, ale vy jste od toho už nějak upustili 😁

Edison

Já ne, to on! 😁 Já řekl něco docela jiného… 😉

Malvína

Uděláme si mini-odpovědní srázek 🙂

Edison

Mno… hoooodně mini… spíše minimicro… 😁

Malvína

To je jedno, hlavně že bude! 😁 můžeme se domluvit 😁

zjentek

Já jsem z obliga- já se stydím! Edisne, máš volný ruce, přestože okouzlující jsem byl já a jen se vezeš po mý vlně. Tak to prostě v životě chodí, smířím se…

Přeji krásný Silvestrovský den Malvínko, ať se ti splní všecička přání! (;(;(;

Malvína

Ale zjentku, nestyď se! 😉 víš jaká by byla sranda? 🙂

Děkuji, tobě do roku 2020 jen to nejlepší! 🙂

zjentek

Jo, sranda by to byla nehorázná, na to beru jed!
https://www.csfd­.cz/film/189771-blbec-k-veceri/prehled/
https://www.csfd­.cz/film/32228-blbec-k-veceri/prehled/
(;

Malvína

Ale notáák… já se picnu 😁

Edison

To víš, Zjentku, umění uchopení okamžiku. 😉