donutman31

Jak jí říct že ji miluju?

Jak mám holce naznačit že se mi líbí. Jsme spolužáci a zajímáme se o ůplně stejné věci blbý ale je že na škole kde sem sem už zažil i šikanu a bojím se že jestli mě odmítnbe tak se mi všichni vysmějou. Jak jí to mám teda aspoň naznačit??

Nejlepší odpověď
venkovan

Tak jí to neříkej a chovej se k ní dobře a buďte kamarádi. Ono s dívkami je to trochu jinačí – leckdy dají přednost kamarádství než lásce.
A to že se ti líbí ji můžeš úplně normálně říci. Zkus jí říci, že jí to sluší, že se ti s ní dobře povídá, a že jsi rád, že občas dáte řeč o společných zájmech apod. O lásce zatím nemluv.
A třeba bych se jí i zeptall, jestli byste spolu nemohli se ještě víc společně setkávat, protože je to fajn holka.
No a třeba se časem uvidí.
Občas se ale stává, že dva okolo sebe chodí a oba se bojí toho druhého zeptat, protože se bojí právě negativní reakce.
Ale i to k vytvoření, k vyhledání vztahu patří. A není to nic neobvyklého. kdybychom zde měli každý (každá) napsat kolikrát to v životě nevyšlo, než jsme se setkali s tím pravým protějškem, tak by tu třeba nezůstalo oko suché.
A kdyby ti tohle nevyšlo, tak někde za rohem číhá jiné děvče. Ale kamamrády i tak zůstaňte.

Další odpovědi
Alesh

Nejlépe pusou. 😉

panxnotdead

Řekni jí, že se ti líbí.. tak se ti ty tupci vysmějou, to je toho, ale ono ti to vyjde ;)

muhamed

se ji nejdriv zeptej jestli se ji libis

Rudas

Jde tu hodně o věk, holky s kluky ze třídy moc vztahy nepodporují, a když ano, tak ve velice málo procentech. Buď k ní hlavně dobrý kamarád, snaž se s ní co nejvíce bavit, časem se s ní pokus jít i někam o samotě, takhle vzniká vztah:)