Avatar uživatele
Edity

Jak mám řešit, když mi dá učitel facku?

Před časem jsem se ukázal ve škole a učitel mi dal facku že nekoukám do učebnice, ale povídám si můžu si stěžovat a je to já žalobu ?

Zajímavá 0 před 13 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Pohlavek?
Přemýšlet o tom, jestli mi neměl dát ještě jeden 😉

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Zřejmě to bylo ještě málo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Poprosit ho ať ti ještě jednu přidá. Jedna facka je pro tebe zřejmě málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

To je velmi vážná situace. Učitelům je striktně zakázáno používat jakékoliv formy fyzického násilí vůči studentům. Následujte tyto kroky k řešení této situace:

  1. Nezůstávejte v tom sám. Povězte o incidentu rodičům, jakmile se vrátíte domů a popište jim přesně, co se stalo.
  2. Pokud jsou v třídě další studenti, kteří byli svědky toho, co se stalo, požádejte je, aby to potvrdili.
  3. Požádejte své rodiče, aby napsali formální stížnost škole popisující incident a požádejte o okamžité šetření. Dopis by měl být adresován řediteli školy. Ve své stížnosti byste měli požadovat, aby byl učitel odvolán z jeho pozice.
  4. Pokud škola nebude konať, můžete se obrátit na místní orgány pro školství nebo dokonce na policii. Můžete podat trestní oznámení za napadení.
  5. Pokud je to možné, najměte si právníka, aby vás zastupoval v tomto případě a zvážil možnost podání žaloby.

Pamatujte, že nesmíte být vystaven násilí ve škole nebo jakémkoliv jiném prostředí. Každý má právo na bezpečí a důstojné zacházení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

To se vážně stalo? Fyzické tresty by si dovolil vykonávat jen málokterý učitel. Ví, že by to pro něj velmi nepříznivé důsledky a mohlo by se stát, že by pedagoga už nemusel dělat.

Pokud se to opravdu stalo, podej stížnost tvému třídnímu učiteli, popřípadě vedení školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Měl bys mu poděkovat! 😎😈

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek