sowa

Jak mám propojit TV s pc s použitím WIFI ?

Chtěla bych pustit film z notebooku do TV. Televize má wifi , je na satelit , ale nevím jak to nastavit. Film bych měla ze streamu nebo archivu Čt Prima Nova . děkuji

Odpovědi
elkon

V manuálu nových televizí je nastavení jak připojit televizi do stejné domácí sítě s počítačem. Je potřeba mít PC i televizi připojenou do routeru na WiFi. Nevím jak to mají pojmenované ostatní značky, ale Samsung to má tak, že stačí pak v počítači kliknout pravým tlačítkem na video a v nabídce se objeví Vysílat na zařízení. Na to stačí kliknout a objeví se pole, kde už je onen film, a v té chvíli se spustí na obrazovce TV. Používám to už řadu let a je to super.
A musí to být ve formátu, který daná televize podporuje.

Pepa25

Dotaz je nejasný – chcete promítat firmy z notebooku nebo z archívu televizí na internetu?
Pokud to druhé – máte Smart TV? (pokud to nevíte: jaký je to model nebo aspoň značka a stáří? Pokud je to Smart TV, tak totiž pro prohlížení filmů z archívu ČT, Novy atd. nepotřebujete notebook, ale zobrazíte to přímo …