Čikita

Jak mám přemluvit rodiče aby šly semnou do bazénu?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem rodič. Mně by stačilo zeptat se, jestli bych nešla do bazénu. Věřím, že u Vás to bude podobné a také bez složitého přemlouvání.

Další odpovědi
www

Pravděpodobně tě nutí nejdříve k zopakování jazyka českého, že?
Ani se jim nedivím 🙂

Kerynka

Zeptat se a poprosit pokud odmítnou asi nic je nepřimněje změnit názor

marci1

Nevím, kolik máš let, ale zkus jít třeba s někým jiným. Někdo třeba chodí nerad do bazénu kvůli hluku, někdo kvůli alergii na chlór.

Odpovědátor

Studiem http://uloz.to/xcFi82P/­rintu-basu-zakazane-presvedcovaci-techniky-pdf