independent

Jak mám poznat, který politik nemyslí jen na sebe?

Nejlepší odpověď
Kepler

To je jednoduché, každý myslí i sám na sebe. Jedinou výjimkou je snad Josef Lux, bývalý ministr zemědělství, který ale bohužel zemřel předčasně ve věku 43 let v roce 1999. Od té doby jiného podobného politika neznám.

Další odpovědi
dubraro

Žádný takový není.

autacek

Náhodným výběrem – je můžeš vyřadit všechny.

plebs

Americká instituce nazvala Českou republiku po 27 letech budování kapitalismu jako rozvojovou zemi.
Mám dojem, že v Česku jsou převážně v politice jenom učedníci, kteří se snaží hrabat pro známé a pro sebe, viz., Větrníkové a Solární panely, kdy milosrdný stát vyplácí za dodanou elektřinu okolo 15 Kč tvrdých českých za 1 kW a k tomu jako bombonek každému odběrateli je naučtována určitá částka na obnovu a údržbu těchto eko vymožeností.
Ano ministr Lux byl dobrý, zasloužil se nejvíce o rozpad českého zemědělství.

luckykubrt

Podle mně Tomio Okamura nemyslí jen na sebe, ale i na náš lid. Kdyby myslel jen na sebe mohl se klidně odstěhovat do Japonska a mít od muslimů klid. Ale jde se svoji kůži na trh pro náš stát a toho si na něm nejvíc vážím.

zjentek

Zkus somrovat, to je normální a spravedlivé více, nežli tušíme. Vyber si konkrétního v tvým regionu a napiš mu mejla, jestli by ti vyjímečně a jednorázově neposlal litr korun, nebo 1% svýho platu, že seš občan (s OP) v momentální krizi. Uvidíš sám.

Mc Merkurion

… ani jeden, alespoň já jsem ani jednoho nezažil, je to totiž velmi dobře vidět při hlasování o svých platech …

xxx3

Dlouhodobě sledovat. Nemyslím si, že v politice všichni nutně musí pouze „hrabat“ pro sebe. Po ovoci jejich poznáte je, praví klasik ;)

xxx3

luckykubrt: to je vtip, nebo je to myšleno vážně?

luckykubrt

Myslím si, že by se naši politici od něho mohli učit. Já to jako vtip neberu. Stačí se podívat, kde jsme my a kde Japonsko. 😉

zjentek

Co by dělal doma? Byl nikým? Já myslím, že naprosto přesně věděl, do který země se vydat, aby s těma svejma teoriema byl někým..
Po nás má šanci vydat se ještě ještě do nějakýho kmene v Africe, či Indonésii, ovšem tam pouze se zapalovačem v kapse, když nemá to štěstí být blond.

luckykubrt

Já si ale myslím, že lidé podobní Tomiovi tady chybí. Vždyť i ti Maďaři jsou větší vlastenci než my. Klobouk dolů před Orbánem. A EU ? Je na nás příliš tvrdá a před muslimy moc benevolentní, tak komu vlastně slouží ? ☹ Němci zase vystrkují růžky dokud nedostanou zase od Rusů přes prsty. A mají z nich obavy a proto o nich lžou. A Macron ? To je islámský podvod na francouzské voliče. :P Podle mně má do Marine Le Pen hodně daleko. Já osobně bych byl rád kdyby tady Tomio zůstal a vedl nás ke světlým zítřkům. :D Ty ostatní strany nás tak akorát stáhnou ke dnu. ☹