Avatar uživatele
independent

Jak mám poznat, který politik nemyslí jen na sebe?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To je jednoduché, každý myslí i sám na sebe. Jedinou výjimkou je snad Josef Lux, bývalý ministr zemědělství, který ale bohužel zemřel předčasně ve věku 43 let v roce 1999. Od té doby jiného podobného politika neznám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Žádný takový není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Náhodným výběrem – je můžeš vyřadit všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Americká instituce nazvala Českou republiku po 27 letech budování kapitalismu jako rozvojovou zemi.
Mám dojem, že v Česku jsou převážně v politice jenom učedníci, kteří se snaží hrabat pro známé a pro sebe, viz., Větrníkové a Solární panely, kdy milosrdný stát vyplácí za dodanou elektřinu okolo 15 Kč tvrdých českých za 1 kW a k tomu jako bombonek každému odběrateli je naučtována určitá částka na obnovu a údržbu těchto eko vymožeností.
Ano ministr Lux byl dobrý, zasloužil se nejvíce o rozpad českého zemědělství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Podle mně Tomio Okamura nemyslí jen na sebe, ale i na náš lid. Kdyby myslel jen na sebe mohl se klidně odstěhovat do Japonska a mít od muslimů klid. Ale jde se svoji kůži na trh pro náš stát a toho si na něm nejvíc vážím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zkus somrovat, to je normální a spravedlivé více, nežli tušíme. Vyber si konkrétního v tvým regionu a napiš mu mejla, jestli by ti vyjímečně a jednorázově neposlal litr korun, nebo 1% svýho platu, že seš občan (s OP) v momentální krizi. Uvidíš sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ani jeden, alespoň já jsem ani jednoho nezažil, je to totiž velmi dobře vidět při hlasování o svých platech …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Dlouhodobě sledovat. Nemyslím si, že v politice všichni nutně musí pouze „hrabat“ pro sebe. Po ovoci jejich poznáte je, praví klasik ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
xxx3

luckykubrt: to je vtip, nebo je to myšleno vážně?

před 2492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Myslím si, že by se naši politici od něho mohli učit. Já to jako vtip neberu. Stačí se podívat, kde jsme my a kde Japonsko. 😉

před 2492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Co by dělal doma? Byl nikým? Já myslím, že naprosto přesně věděl, do který země se vydat, aby s těma svejma teoriema byl někým..
Po nás má šanci vydat se ještě ještě do nějakýho kmene v Africe, či Indonésii, ovšem tam pouze se zapalovačem v kapse, když nemá to štěstí být blond.

před 2492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Já si ale myslím, že lidé podobní Tomiovi tady chybí. Vždyť i ti Maďaři jsou větší vlastenci než my. Klobouk dolů před Orbánem. A EU ? Je na nás příliš tvrdá a před muslimy moc benevolentní, tak komu vlastně slouží ? ☹ Němci zase vystrkují růžky dokud nedostanou zase od Rusů přes prsty. A mají z nich obavy a proto o nich lžou. A Macron ? To je islámský podvod na francouzské voliče. :P Podle mně má do Marine Le Pen hodně daleko. Já osobně bych byl rád kdyby tady Tomio zůstal a vedl nás ke světlým zítřkům. :D Ty ostatní strany nás tak akorát stáhnou ke dnu. ☹

před 2492 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek