leknnina

Jak mám postupovat, když jsem zjistila (po 14 dnech), že mi v autoservisu udělali špatně vyčištění filtru pevných?

Filtr, který je u mého auta součástí výfuku a katalyzátoru (bez možnosti rozšroubování výfuku), mně rozřezali a poté sletovali. Diagnostika-82% zanesení filtru pevných částic. Mám jít na policii nebo si vzít advokáta.....? Výfuk, dle mých známých je nenávratně poškozený (škoda 25 000 Kč-auto Lancia Delta 1,9 MJTD, r.v. 2009)?

Odpovědi
Kryšpín

Doklad o požadavku na vyčištění, doklad o provedené práci, reklamovat v servise, pokud nedojde k dohodě, znalecký posudek, advokát, sepsání žaloby, zaplacení soudních polatků a čekat kdy přijde řada, soudce bude požadovat svědecké výpovědi, možná další znalecký posudek, výslechy svědků a.t.d.