Postmaster

Jak mám opravit svojí děravou paměť?

Mám problém s děravou pamětí už od té doby, co jsem začal chodit do základní školy, lékař mi říkal že na to nejsou žádné optimální léky a že se s tím musím smířit, prý takový je život.

Odpovědi
Rokio

Reklamovat svůj mozek. 😁

Disraeli

Paměť se lepší trénováním, procvičováním. Pomáhat můžou i různé techniky a metody. Na mozek celkově (a tedy i paměť) působí pozitivně různá jídla a byliny. Snadno k dohledání. Popřípadě doplňky stravy. Modafinil má být takový „jedinečný,“ ale při dlouhodobém užíváníse u něj vyskytují vedlejší účinky. A nevím, jestli není v Česku zakázaný..
Pokud je to i v něčem jiném – nějaký psychický problém/nemoc, tak neporadím.

hapiky

Déjà vu místo hubnutí – zdá se, že vědci našli způsob obnovit ztracenou paměť.
https://ideje­.cz/cz/clanky/sti­mulace-mozku-muze-obnovit-pamet

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ivo xxx

Učitel nám kdysi říkal" nemusíte si to či ono pamatovat, stačí vědět kde to hledat" a mimo jiné dnešní režim nemá moc rád lidi co si hodně pamatují…