Avatar uživatele
gabuli

Jak mám chytit myš?

Ahoj potřebuju se zbavit myši a nevím jak to mám udělat prosím poradte mi…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

íš jak jsem chytala já myš dala jsem do čtyřlitrové sklenky burák a trochu apetita tu sklenku jsem naklonila dala k jednomu rohu a pak jsem jen čekala až se chytne a chytla se potvora jedna.pak jsem jí vyhodila

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kocour?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Brčko

Kupte drátěnou past a dejte do ní kousek čokolády to je droga a jak jí chytíte tak jí dejte svobodu I ona má právo dožít své dny v pokoji:budete se cítit líp zná to z rybolovu!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

1.pasticky na mysi :)
2.kíbl s vodou a na to dát jako by schody … ale misto schodu tam das kus drivka… sirku nejmin 5cm … a na to pomatlat med a ona prijde sama a utopi se :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

kousek chleba opálit nad plynem,voní to jako uzené(aspoň pro myši),dát do pastičky a uložit na místo,kde ji sami nezklapnete,úspěch je zaručen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
inspektorcz

Doporučuji past na myši, jedná se o humání a již léty vyzkoušený způsob lovu myší. Past na myši se dá koupit v každém dobrém obchodě pro zahrádkáře a kutily. Jedná se vlastně o pružinu upevněnou na základně. Na základnu umístíte návnadu – např špek, a natáhnete pružinu. Myš ucítí špek a bude ho chtít sežrat, zpustí pružinu, která provede mechanický pohyb o síle rovnající se síle pružiny a myš zabije.
Další možnost je koupit JED na myši, ale ten nedoporučuji. Jed je totiž velmi toxická látka a ohrožuje naše životní prostředí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pipka

Koupit past je i taková která myš nezabije ,ale odnést ji daleko jinak se vrátí a nebo kočku ,kocouři jsou líní

před 3098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Elekrikář

KLdyž mi myš rozkousala cíchu. Koupil jsem pro ní růžové granule v drogerii. Není jim po nich dobře a už na návštěvu nechodí. Zatím jsem tu myši nenašel, a zavírám dveře od chalupy.Umnějí chodit v rohu žulových schodů až jsem se divil.

před 5015 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek