CTTON

Jak lze mít příležitostný přijem?

Do 30000 kč se nemusi přiležitostny prijem.nikde hlasit ani danit (mozna uz je to min.) Ale o to nejde, ale co vše je prilezitostny prijem? Pokud treba obchoduji skrz Steam a ziskavam herni klice, ktere obcas prodavam za realne penize na moji vlastni strance, jde stale o prilezitostny prijem, kdyz je to na me vlastni strance a ne treba na nejakem bazaru nebo Aukru?

Odpovědi
Rokio

Zkus například prodávat vlastnoručně vyrobené výrobky přes Flér nebo vyplňuj placené průzkumy. Také můžeš někoho doučovat přes léto za úplatu, pokud daný školní předmět dobře ovládáš. Také můžeš prodávat limonádu na frekventovaném místě a můžeš dělat busking (uměleckou činnost ve městě), pokud máš povolení. Není to žebrota.

elkon

Nárazová brigáda, nebo výpomoc.