ZdedekZ

Jak lze dosáhnout návrat v nastavení počítače k určitému datu Windows 10?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… desítky si žijou svým životem, určité možnosti jsou popsány zde: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=w10+bod+ob­noven%C3%AD&oq­=w10+bod+obno­ven%C3%AD&aqs=chro­me..69i57.8971j0j4&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8 … ale stejně se sami zaktualizují …

Další odpovědi
jáára

Asi nijak. Ale při zásadních změnách se vytvářejí body obnovení. Toho bych se držel. Eště existuje adresář Windows.old, z toho se nechá taky obnovit.,.. Jestli používáte čističe typu ccleaner, tak to skoro zabalte a jděte raděj na pivo.

elkon

Ano, ale nedoporučuje se.