whiper

jak lecit zacinajicí absces?

Odpovědi
mosoj

Dřivě to byla „černá mast“ dnes je to Ichtoxyl. Koupit namazat na noc a převázat ( přelepit). Opakovat dokud to ten hnis nevytáhne.
V létě lze použít pořádně omytý list z černého bezu.
Doplňuji:
Po vytažení hnisu možno použít septonex nebo lépe framykoin v prášku.

tazatelka

Dopuručuji Višněvského balsám (volně v lékárnách) cum balsami peruani – s peruánským balsámem. Sice trochu zapáchá (a je trochu dražší, ale zas ho můžete mít doma delší dobu), ale stopro pomáhá! používá se i ve špitálech na těžko a dloho se hojící rány.
S „višňákem“ stejný postup léčby, jako popisuje mosoj s černou mastí. Jen s tím rozdílem, že s Framykoinem, ani žádným dalším prostředkem už nekombinovat!!!
http://www.sa­moleceni.cz/2493485/­suspensio-visnevski-cum-balsamo-peruviano-csc-80g

Conchus

Doporučuji mast Betadin