Postmaster

Jak léčit optimálně psychické nemoci?

Statisticky se všude počet lidí s psychickými nemocemi zvyšuje velmi rychle, nestačí jenom zvýšit výrobu léků na psychické nemoci je třeba se zaměřit na prevenci díky které se sníží počet lidí s psychickými nemocemi. Nedostatek; peněz, času, lásky, pravdy, moudrosti, štěstí, praxe, čistoty, přírody atd. je častou příčinou psychických nemocí, školy a zaměstnavatelé jednají s lidmi jako by to bylo jenom špatné zboží o které není na trhu zájem.

Nejlepší odpověď
Slecna 007

Jiná odpověď

Výše výskytu psychických onemocnění se mění v návaznosti na úroveň blahobytu společnosti. Lze říci, že čím vyšší úroveň, tím vyšší výskyt. Myslím, že zaměstnavatel s tím nemá nic společného. Pokud ten někoho deptá tak, že se zaměstnanec zhroutí, pak nejsou nutná antidepresiva, ale návštěva Státního úřadu inspekce práce a podat podnět k řešení.

Další odpovědi
dubraro

Jiná odpověď

Nelze jednoznačně odpovědět. Existují různé psychické nemoci, které se léčí různým způsobem.

elkon

Jiná odpověď

Od toho je pokročilá věda a v návaznosti psychiatři.

Lgee

Požádáme vědce a techniky, aby tento problém vyřešili

Drap

Jiná odpověď

Optimální léčení pro každou psychickou i psychiatrickou nemoc je jiné. Řeší se případ ode případu. neni univerzální řešení

paul1

Prevence psychických nemocí v rodině a školství

Rodina môže udělat hodně, ale ne v každé to půjde a ne každý má na to vlohy, nebo vzdělání. Ale cesta by to mohla být.

metro

Změníme zákony a pravidla tak aby školy a zaměstnavatelé lépe zacházeli s lidmi

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Pokud berete jako součást terapie psaní zmatených otázek na tento web, tak mi to osobně nepřipadá moc efektivní.

Postmaster

Jenom čas má čas na to, aby poznal, co je správné a co je chybné, podívejme se na to, že jsme si dlouho říkali soudruzi a soudružky, a dneska se to bere jako neslušné oslovení.