ReHu

Jak krájíte hermelín, když ho podáváte vínu? Na klínky, plátky nebo jinak?

Teď si na něm pochutnávám s mým oblíbeným chardonnay. A ukrajuju si soustíčka 🙂

Nejlepší odpověď
VeRe1983

Na čtyři díly, které rozpůlím a jedu dle stupně vyzrálosti, konzistence tak, aby se moc netáhl a neměl spíš většinu ulpělou na talířku, resp. původním balícím papíře. K tomu olivy, někdy ančovičky, někdy salám. Víno červené.

Další odpovědi
gecco

Pro vetsi návštěvu na plátky , pro sebe na kliniky…
A s chuti vyziram ten nejznámější střed.
😉

Lamalam

Nekrájím ho nijak. Podávám na prkénku s nožem, nechť si každý ukrojí podle vlastního vkusu.

mosoj

A není to jedno ? Francouzi naservírují na misku směs sýrů nakrájených na kostičky a basta.

chachar1922

Nerada to krajím na plátky, protože se to na sebe lepí a nebo se to lepí na talíř. Takže trojúhelníčky mám nejradši :)

Klaproth

Každému dám do jedné ruky krabici vína a do druhé krabičku se sejrem.

anonym

nedávno jsem jsem dostal dárkovou krabici s cca. šesti druhy sýrů a ke každému byl návod, jak se má krájet při podávání. hermelín byl na klínky

ReHu

Mosoji,

  1. jsem v ČR
  2. v lednici je hermelín, uzené koláče a eidam
  3. hermelín ukusuji jen když mám hlad. Pro chuť ukrajuji.

ReHu

  1. ne všichni francouzi to tak dělají
  2. pokud nechceš odpovědět na otázku, proč vůbec odpovídáš?

ReHu

Gecco, střed?
Já ujíždím na okrajích 🙂

gecco

Střed – to nejsmradlavější…
Jóóóó´…
😉
Zrovna mám v lednici Camembert v tom správném stádiu zrání – až se bojím, že na mne, až jej rozbalím, bafne…
😉

chachar1922

Já taky na okrajích a doma to nechápu, že nejlepší je prostředek.
Ale miluju okraje i u bábovek a buchet :D

ReHu

Chachar>špičky štrůdlu, mňam 🙂

chachar1922

*nechápou