Lukes888

Jak kdysi za bývalého režimu, probíhal přepis motorového vozidla?

Zajímá mě jak za minulého režimu, probíhal přepis vozidla. Jestli bylo potřeba mít plnou moc prodávajícího stejně jako dnes, a kolik se za přepis platilo.Případně jestli byly staré knihové technické průkazy podle vás lepší jako současné TP formátu A4

Odpovědi
Edison

Poplatky nevím… Ale v principu to bylo stejné, jako dnes.

autacek

Bylo to velmi podobné, jen se to nedělalo na městě, ale na policii. Plná moc nemusela být ověřená, neplatily se amorální ekoloplatky, evidenční prohlídky, a i s policisty byla normálnější řeč, než s úředníkem. Ovšem fronty byly vždycky.