alik360

Jak jste si vybrali svou práci?

Odpovědi
elkon

Normálně, líbilo se mi to.

zjentek

Jak jako vybrali? Před 89' se normálně přidělovala.

Rokio

Mamka mi se získáním mé profese pomohla a také se mi toto zaměstnání líbilo. Job, který vykonávám, je pro mě jako stvořený.

led

Jednoducho. Po skončení základky, spolu s oficiálnym odmietnutím zvolenej školy, prišla pozvánka z novovzniknutej školy v Prahe. Po prvom „spoznavacom tančeku“ som nakoniec pri tomto odbore v rôznych profesijných podobách ostala viac ako polstoročie až do dnešných čias

PS.
zjentek má čiastočne pravdu. Tým, ktorí neboli prijatí po skončení Povinnej školskej dochádzky, po neprijatí na ďalšie štúdium, alebo učňovku a nedosiahli vek 16 rokov, bolo vybraté vzdelávanie na učňovke, ktorá nespĺňala limit prijatých žiakov. Najčastejšie išlo o krátkodobé, dvojročné, učňovky.

Dochy

Nějak se to vyvinulo. Elektrikařinu jsem zdědil po tátovi (samozřejmě jako většina kluků jsem taťkovi koukal přes rameno a později začal pomáhat a „pomáhat“) no a pak podle zájmů a zrovna objevených možností… Takže jsem se dostal k programování, elektronice, atd…

elkon

Zjentek, neví o čem je řeč, jinak by tohle nemohl myslet vážně.