Danina65

Jak jste si připadali na prvním rande?

Tali, ohleduplně se neptám, jak je to dlouho, ale docela a úplně ti rozumím. Mě ten můj při závěrečném loučení u našeho domu opřel v návalu citu o zvonky. Bylo jich tam dvanáct, všechny funkční.

Nejlepší odpověď
anonym

Jako na trní. Šli jsme vedle sebe ve větší vzdálenosti, snad na rozpažení rukou, hrdlo sevřené, sucho v ústech, minimum slov, ale po pár set metrech, ne-li kilometrech, se už naše hřbety rukou letmo dotýkaly, konverzace nabrala na obrátkách a při loučení už padla letmá pusa na tvář, ale ta první, opravdová, byla až na druhém rande a ta poslední zrovna včera.

Další odpovědi
Tali Vael

já když jsem šla uplně poprvé s klukem na rande, tak to šlo v pohodě, jenže na konci, když mě doprovodil domů a natahoval se po puse, tak jsem zpanikařila a dala mu facku a zdrhla :) noo a od té doby se mi neozval :D

chachar1922

První rande – to mi bylo asi 16 let.
Bylo to v lese u kolejí s čůčem.
Pak přišli ještě další párečky i s kytarou, pak mi to bylo úplně jedno, zpívalo se a pilo se. Byly to super časy a super lidi. :)

Emefej

To je tak dávno, že už si to napamatuju.

gecco

Bylo mi asi 10 a hlavně jsem hleděl…
😉

Shef

ajajaj první rande,no tomi bylo 16 a pochopitelně nervozní a tak jsem nechtěl nic nechat náhodě,tak jsem se pořádně vyfešákoval,de­centní kolínskou,na tu dobu moderní košili a džíny,vybral peníze z brigád,cestou koupil růžičku všechno v pořádku. Příjdu na sjednané místo a čekám.10 minut, půl hodiny říkám si co se děje? tak že už vyběhli první mobily jsem poslal sms kdepak je.No nakonec přišla až 2,5 hodinách a schůzka trvala ani ne 10 minut,že má něco důležité,takže nedopadlo zrovna dobře a růžička skončila první staršímu páru který kolem mě prošel :)
Což to bylo mé uplně první rande :D

bolak

Jako v jiříkově prdění.

Danina65: to mi připomnělo tohle :) > http://www.vtip­.cz/vtipy-vtipky-ftipky/vtipy-detail-kategorie.php?id=7&vi­d=3068

Shef: no nekecej žes byl quentosovo rande naslepo :D

anonym

Tenkrát jsem si myslela, že se nacházím na jiné planetě.

quentos

Jako blbec. Nejdřív jsem si splet čas, no a když jsme se domluvili na náhradním termínu, žasl jsem, co to přišlo za kreaturu (bylo to rande naslepo přes rádiovou seznamku).

Shef: to já jsem jí tu růži dal i přesto a nedal na sobě nic znát ;{))>

lexx

teprv tam půjdu ale to asi v příští reinkarnaci a atraktivnějším vzhledu bo jinač holky nechytačka…

annas

Požádala jsem z osobních důvodů o smazání svého příspěvku, i když nebyl urážlivý ani vulgární.

ivzez

Co se děje?
Nehacknul někdo Quentosův účet?

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Vyjádření Quentose, necituji – stojí si za tím, co napal a omlouat se nehodlá…
A Redy je kráva (Redy, promiň), protože si začala…
___
Války mnohdy začaly na základě mírnějších výroků…
!!!

gecco

Quentosi – jsi to ty???
A – nejsi pod vlivem???

redy

Já si vůbec nemyslím že jsou chlapi hajzlové.
Mám ráda muže, ale marně přemýšlím co jsi ty…

gecco

Redy – z něj si neber ‚priklad‘, chlapi se tak ani nevyjadřují, nedej bože, aby se tak chovali…
:-OOO

redy

gecco já vím 🙂
Ale stejně to nechápu:-(

gagaga

to me jeste na zakladce asi mesic pronasledoval jeden kluk, nejvetsi " krasavec " ze skoly..
schovaval s eporad za rohem..ja kvuli nemu mesic nespala
a po mesici se odvazil me oslovit !!
predal mi dopis, ja se cela klepala..vduchu uz jsem si predstavovala, jak se libame ..
no, a jakmile jsem dopis drzela v ruce, zacal utikat a jen zakricel, abych ten dopis predala moji nejlepsi kamaradce !!
:(

  • iv-

bolak

a zapomělas ještě dodat „..a byla to ta největší chyba v jeho životě.“ :D

to je jak v tý pohádce, on je ten princ, akorát že blbec sněhurce dal dopis se srdíčkem, aby ho předala trpaslíkům, popleta..

gecco

Tak tomu se u nás říká ´předposranost´…
Ani jsi nebyla ´cílem´, ale vystrašilo tě to skoro domrtva…
😉

gecco

Já taky ne, požádal jsem jej o vysvětlení…
Uvidíme…
😉

redy

A vůbec co jsi za člověka říct o ženě že je kreatura?
Sám si ženu neumíš najít, a když ti ji někdo dohodí, tak ji pomluvíš.
Zastav se, a mrkni do zrcadla podle fotky co jsi měl tady nic moc – smíš velký nic.

quentos

jasně, všechny ženy jsou báječné a všichni chlapi jsou hajzlové. Takhle dobrý?

gecco

Quentosi – WTF???

redy

Ale chlapče proč tak z hurta?

quentos

„z hurta“? Ani psát to neumí, ale navážet se to do mě bude furt…

redy

bla-bla-bla

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Quentosi – „kráva“???

Kuwa – co bys řekl na omluvu???
Do řítí, takhle se tu snad bavit nemusíme!!!

Tohle není vtipek!!!

redy

Když takhle jedná inteligent, nedej bože, se setkat s volem…

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

Prosím tě, přečti si znovu co jsi schopen napsat.
A někam zales, a jestli máš cit, tak se styď…

anonym

Máš pravdu redy, člověk, který si hledá protějšek přes něco, není normální a ještě ji takto označí.

gecco

😉
Jo jo, správnej chlap si holku uloví vlastníma rukama…
😉