ponovotny

Jak jste se cítili když jste poprvé překonali na odpovědi.cz 100 bodů/1den?

Nejlepší odpověď
bolak

To se mi snad nikdy nestalo, ale jednou mi bylo smazáno podobný množství otázek během jednoho dne. Plakal jsem, 2 dny jsem bloumal po lese, a když jsem se vrátil, byl jsem cítit močovinou.

Další odpovědi
Drap

Nijak. Myslím že za jeden den 100 bodů se mi nikdy nepodařilo-

led

Ešte som to nedosiahla, ale
snáď by o svojich pocitoch mohli hovoriť tí, čo pozorne sledujú štatistiku bodovania svoju aj iných. Sú to prevažne ľudia, ktorí majú vytvorenú databázu všetkých príspevkov vytipovaných užívateľov.

ponovotny

Drap- mě taky ne, ale musí to být krásný