Avatar uživatele
Weirdquestio

Jak jste postupovali při čisté instalaci Windows 10?

Chtěl bych vymazat všechna data na počítači (kvůli nahromaděnému balastu) a nainstalovat Win10 znova. jak jste to dělali? Nahráli jste instalačku na USB a z té jste spustili instalaci? Bylo třeba nějak zvláštně nastavovat připojení k internetu nebo stačilo připojit sítový kabel (modem se resetovat nebude)?

Zajímavá 0 před 2180 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Já je instaloval z DVD, z flashky to bude lautr to samý.
Se tě to na všechno zeptá, při trochu inteligence to zvládne každý.
Na připojení se tě to taky v nějakém kroku zeptá, musíš ho vyplnit stejně jako to máš teď.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… podle mne zbytečná práce, protože po instalaci W10 znova, si tam wokna znovu natáhnou onen balast, kterej ti překáží … buď si zvykneš, nebo si dáš o panáka víc při každý aktualizaci …
… já to vyřešil tak, že všechny data mám mimo, a aktualizace mne tím pádem nezajímaj, to se snáž domluvíš se ženskou, než s w10 …

před 2180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jsou samozřejmě i jiné možnosti než si zvykat na balast, řešil jsem to před lety tím že jsem stáhl systém odsud ubuntu.cz a stejným postupem uložil na DVD nebo USB flash a po restartu nainstaloval triviálním způsobem, stačí odpovídat na jednoduché otázky a instalace byla hotová za 20 minut bez windows balastu.

před 2179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to je sice pěkný, ale používám SketchUp, a ten jede jen na woknech, takže jsou mi ostatní linuxy a podobně na houby …

před 2179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Weirdquestio

@Alesh – ty jsi stáhl instalačku z webu Microsoftu a tu pak vypálil na DVD? Bylo to ve formátu msi?

před 2180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

jo, přímo ze stránek Microsoftu. Formát byl ISO.

před 2179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Jj, stáhla jsem instalačku z webu Microsoftu a vypálila
na DVD. Zároveň jsem si udělala i bootovací flash disk.

Instalační soubor pro Windows 10, Win 7 SP1 (build 7601)
nebo 8.1 with Update 3 (build 9600) si můžete vygenerovat:
https://tb.rg-adguard.net/pu­blic.php

(Při stahování si pro jistotu ověřte, odkud stahujete.)

před 2180 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek