Kelt

Jak jsou tyto informace pravdivé?

Na internetu se objevují články o rychlém naučení se jazyka, o zhubnutí a tady o dokonalém zlepšení zraku a to jen tak, že budete nosit tyto brýle. https://chewe­ratop.com/order/cz/?gcli­d=EAIaIQobChMI­jI_C3siK8AIVo­eDeCh3qGgJ6EA­EYASAAEgLklvD_BwE
Autor tam uvádí čísla, kolika lidem do pomohlo a někteří jsou dokonce vyfotografováni i s jménem a místem bydliště. Otázkou je, zda to všechno není reklamní tah. A ještě zajímavější je to, že v nejbližší době to máte za poloviční cenu, než jindy. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Samozřejmě, že ty „kladné recenze“ jsou falešné. Zkusil jsem hledat podle fotek a v odkazu uvádím německou verzi nabídky, kdy se ti lidé jmenují Elias Weinberger, Leonie Haider atd.

Zdroj: https://new-promotions24.com/43/a­yurreadpro-med-m-genius-mgid/gps/

Další odpovědi
Speed77

Ty fakt nepoznáš klasické fake produkty, recenze a informace? Často „odborně prokázané, doporučené“ (samozřejmě naoko).
Tohle jsou ty nejtypičtější verze podfukových produktů a služeb. Vše klamné a podvodné.

Drap

Podobná otázka zde již byla. Je to celé podvod jako spousta dalších věcí. Jestli máš zbytečné peníze, jdi do toho. Mimochodem, Ty brýle už tady kdysi byly a nevynalezl je zmiňovaný, falešný student,

Kepler

Zase jeden naivní pokus o podvod. Pokud má někdo šedý zákal, dá se to řešit jen pomocí transplantace čočky, věkem podmíněná degenerace makuly je prakticky neléčitelná. S oběma problémy jsem lítal za oftalmology a každý mi řekl totéž. Zelený zákal (glaukom) se dá léčit omezeně. Nemůžu pochopit, že takové podvody a desinformace se objevují na internetu.

led

Nejde o žiadnu revolúčnu novinku. Princíp týchto okuliarov vychádza zo snežných okuliarov Eskymákov.
Tie pôvodné boli z kosti s vyrezanou štrbinou, čim sa zatienením zreničky odstránilo parazitné svetlo a nositeľ týchto okuliarov mal čistejšie (aj keď tmavšie) videnie…
pokračovanie vo vašej otázke pred rokom https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-tuto-nabidku-zlepseni-zraku

to, čo čítate na letáku je reklama, v snahe zarobiť. Čo tam nie je uvedené, sú havárie spôsobené nositeľmi týchto okuliarov.

Priznávam, že tieto „deravé okuliare“ používam, už viac ako polstoročie, za jasného svetla ako ochranu pred leskom snehu, alebo v lete pred silným slnečným svetlom. Tým, že mám oko zatienené a je zúžené zorné pole, môžem sa sústrediť aj na videné detaily, preto ich pocitovo vidím ostrejšie.

Pozor, šoféri motorových ale aj bezmotorových vozidiel tieto okuliare počas jazdy nepoužívajte. máte zúžené zorné pole a nevidíte do strán.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

Má to vždycky stejný nebo velmi podobný formát, nádech, postup, barevné zvýraznění, písmo, stejný styl pochvalných recenzí… celkově divná stránka od pohledu. Takových jsou snad desetitisíce.

Pepa25

Souhlas. Velmi rychle to jde odhalit, když člověk sjede na stráncě úplně dole a klikne na „kontakt“ nebo „obchodní podmínky“ Pokud tam prodejce jasně a jednoznačně neuvede svou firmu, tak nejen porušuje zákon, ale hlavně nemá vůbec smysl nad nabídkou uvažovat.