dust8

Jak jsou provázané stolní hry dáma, go a piškvorky?

Všechny jsou tak nějak na tahy. Avšak dáma mi přijde nejnáročnější, protože není moc prostor na chyby?

Odpovědi
Rokio

Jedná se o hry, které hrají dva hráči.

Disraeli

Logické stolní hry.

Justin1

Jsou to stolní hry pro dva hráče, kde herní pole má podobu čtvercové sítě. Jako nejnáročnější se mi jeví go. Kdysi jsem ho zkoušel hrát, ale nedařilo se mi vyhrávat. Naučil jsem se jenom poučku, že skupina kamenů musí mít dvě oči, aby dokázala přežít.

Kelt

Hrají dva hráči proti sobě, střídají se , dokud jeden nevyhraje. A posoudit náročnost je subjektivní, pokud nemáš možnost hrát s počítačem.