zjentek

Jak jsem na tom psychicky, když několikrát denně pozdravím své kytky anebo s nimi jen tak prohodím třeba i pár slov?

Tak například před malou chvílí jsem něco konstatoval aloe a také proběhla nějaká ta řečnická otázka. V praxi, pro lepší představivost to může vypadat nějak takto: „Ááá, máš na sobě novýho pavoučka. Pěkňéé! Jsi s ním v pohodě? Jste v klidu? Tak se zatím opatruj.“ Jména jim nedávám, nejsem blázen. Takže pozdrav jen nějak jako „ahoj kytko“, popřípadě ahoj a druh, čeleď… Děkuji (;

Nejlepší odpověď
Justin1

Nevidím v tom nic špatného, možná naopak ještě psychicky přilepšíš kytkám a bude se jim lépe dařit.

Další odpovědi
Emefej

Tohle je v pohodě. Pokud ti začnou odpovídat, zašel bych raději k odborníkovi.

Schluker

Dokud neodpovidaji, tak v pohode. Verici to podobne delaji uz tisice let a taky je formalne nikdo nepovazuje za blazny :)

elkon

Asi už máš dost, potřebuješ ženskou, aby ti upustila páru.

Postmaster

Když není originál tak se použije náhražka a tak si ten kdo je dlouho sám povídá s kytkami nebo se psem

aliendrone

Pohoda, vše je OK. Tedy… si MYSLÍM! Bo to dělám také a kadeřavou petrželku dokonce i HLADÍM. ;) :D :D

Rokio

Pokud ti neodpovídají, tak je tvůj psychický stav OK.

Kelt

Někdo mluví s kytkami, jiný se zvířátky nebo s figurkami. Ty to přiznáš, ale mnoho to nepřizná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Postmaster a kdo je originál? Ten „nejvyšší“?