Jak jednoduše zíjstit jakou mám krevní skupinu?

Nevíte nahodou někdo jak snadno a rychle zijstím jakou mám krevní skupinu??A,B,AB,O?

Nejlepší odpověď
Deli

Pokud to nenajde vaše obvodní lékařka ve vaší dokumentaci (zjišťuje se to např. před větší operací – a také v těhotenství, ale to nebude váš případ 🙂, nezbývá, než zajít s prosbou o zjištění krevní skupiny na dárcovskou stanici, případně rovnou krev darovat. Někde to za poplatek provedou i bez toho, že darujete.

Další odpovědi
Drap

Zajít na odběr, tam to zjistí a řeknou. Stačí i zajít k obvodnímu lékaři a nechat si udělat test, pokued ještě nebyl zpracován. Krevní skupina se uvadí i v některých rodných listech.

Děda Louda

Testem.

arygnoc

pouze na hematologii.

tom004

Stačí navštívit,kte­roukoliv pobočku ČČK,kde Ti test provedou.

anonym

Neni to v ockovacim prukazu ? Nejsem si ale jista a jsem lina se zvednout. 🙂 -iv-