quentos

Jak je to tedy s tou „jistotou“ čtvrtfinále pro ČR?

Na internetech píší, že máme čtvrtfinále jisté, ale předtím psali, že ho budeme mít jisté jedině tehdy, pokud Švédsko vyhraje nad Švýcarskem s čistým kontem. Což se nestalo. Jak to tedy je? Díky.

Odpovědi
dudu

Ejhle, ještě nedávno jsi psal, že se o hokej vůbec nezajímáš. Tím „čistým kontem“ byla míněna podmínka vyhrát za tři body v čistém čase. Při prohře v prodloužení soupeř získává jeden bodík.

Ušel ventil

První čtyři postupují z každé skupiny
zatím máme o tři body více než Švýcarsko a lepší vzáj zápas – takže i kdyby nás dohnali tak postupujeme my ,
ale jelikož máme ještě zápas s Rakouskem a tam se počítá s výhrou tak nás Švýcaři ani nedoženou bodově.

quentos

dudu: však to stále platí, proto se ptám, protože o něm vím prd. Zajímám se jenom, když hrajou naši, a to ne kvůli hokeji, ale z důvodu vlastenectví… ;{)>

ivzez

Tomu nerozumím:
Jak hokej souvisí s vlastenectvím?