jirka F

Dnes se hraje čtvrtfinále v ledním hokeji myslíte si že vyhrajeme proti finsku ?

myslíte si že dnes až začne ve 20:15 zápas česko – finsko myslíte si že vyhrajeme nebo ne já teda si myslím jako jestli tam bude jágr tak že by jsme mohli vyhrát ale nevím no ale teda přeju si aby jsme nad finskem vyhráli a neprohráli protože tohle už je naostro.

Hlasujte v dnešní ankietě a řekněte jaký názor máte vy.
Doplňuji:
překlikl jsem se parkrát

Nejlepší odpověď
quentos

a) vyhrajeme

Po zápase doporučuju sednout k učebnici češtiny.
Doplňuji:
ReHu: on tu třetí možnost asi jenom nechtěl „napsat nahlas“ :{))>

Další odpovědi
marci1

a) vyhrajeme

Co bychom to byli za fanoušky, kdybychom ve skrytu duše nedoufali, že vyhrajeme ? 🙂

andyana

a) vyhrajeme

Jágr to dá :))

WaveCZ

a) vyhrajeme

brillant

c) uve´dte v komentáři

Je mi jedno jak to dopadne, sport nesleduji a chleba levnější nebude.

NelieM

a) vyhrajeme

setapouch

a) vyhrajeme

5:3, pátý při power play.

anonym

b) remíza

Stačí takhle?Vsadil jsem,,že obě mužstva dají goool za 5000
Doplňuji:
A výhra je doma.

ReHu

c) uve´dte v komentáři

Co to je za anketu???
Ptáš se, co si přejeme nebo co si myslíme, že je pravděpodobné?
A když si někdo myslí, že prohrajeme, tak hlasovat nemůže?

A.......OPRAVDU MOOOC SI PŘEJI VÝHRU.

jirinka001

a) vyhrajeme

ivosek2

c) uve´dte v komentáři

Doplňuji:
Jak remíza?

marci1

Můj devítiletý synovec, temperamentní divoch si před zápasem potřepal rukou s Jágrem. Hned jsem říkala : Tys toho Jágra nabil energií, vyhrajeme a vyšlo to. Díky:-))

quentos

… jsem vám to říkal ;{)>

jirka F

prohrání je třetí možnost v anketě

jirka F

co si myslíte že je pravděpodobné.

anonym

Pravděpodobné,je ,že to bude plichta