ReHu

Která skupina MS je dle vašeho názoru silnější? Ve které bychom měli silnější protihráče?

http://www.spor­t.cz/ms2015/#­tabulky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Skupina A

Doplňuji:
Asi ta,kde je Rusko,ale Kanada u nás je taky silná.

Další odpovědi
arygnoc

Všechno je jinak

výsledky z posledných rokov ukazujú, že súperi si sú prakticki rovnocenní, alebo je medzi nimi malý rozdiel.
niekedy stačí proste šťastie a kľudne môžu byť majstrami i švajčiari, nemci či francúzi.

;-Q

setapouch

Všechno je jinak

Z obou se dá postoupit. Ale myslím, že ve skupině B bychom asi měli těžší soupeře pro čtvrtfinále. Takže v naší skupině máme větší šanci dostat se do semifinále.

Ovšem, samozřejmě to je jen spekulace. A pokud hokejisté chtějí být mistry, musí porazit kohokoli.

NemámSeRád

Všechno je jinak