Kelt

Jak je to se sledováním státního zástupce? Kdo to může povolit?

Tak sleduji nějakou detektivku a a Policie chce někoho sledovat, jeho telefony. A že potřebují povolení státního zástupce. No a co když bude v podezření takový státní zástupce, a někdo, třeba Policie nebo někdo jiný ho bude chtít sledovat, telefony a pod, tak kdo jim to povolí? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Že by soud?

Další odpovědi
Kryšpín

Nejvyšší státní zástupce, Unie státních zástupců BIS.