jirka F

Jak je to s těmi obchody co jsou otevřeny nonstop?

Máte s tím nějaké zkušenosti. Chystám se zítra do takového obchodu jít po 7:00 a patří mezi obchod otevřený nonstop reportáž v televizi jsem přeslech. A tak se chci zeptat tady jaké s tím máte zkušenosti. 🙂

Nejlepší odpověď
elkon

Netřeba žádné zkušenosti. Jdeš a nakupuješ. Čemu nerozumíš? Původně to bylo myšleno pro lidi, kteří nemají přes den čas, tak si nakoupí kdy jim to vyhovuje.

Další odpovědi
Mravenec

Nevím, jestli myslíš COOP bez personálu, tam je potřeba registrace, účet, aplikace a bankovní identita.

Pokud jde o klasický obchod 24/7, tak nemá žádný rozdíl, v noci nebo ve dne.

Tak si pusť video prezentaci od Starého fotra: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SQAwPKuSy­Yo&ab_channel=Sta­rejFotr

Rokio

V takovém obchodě můžeš nakupovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Jsi zde zákazníkem ve kteroukoliv denní dobu.

Filip84

Jediné, na co jde z Tvého dotazu smysluplně odpovědět je, že ano, že s tím zkušenosti mám, i jsem v non-stop podniku kdysi pracoval.

Ono kdybys formuloval otázku s pokyny pro formulování otázky, třeba bys se dozvěděl i více. 🤷‍♀️🙈

jirka F

Mravenec: ano, myslím COOP bez personálu.

Filip84

No, tak musíš mít placatý přístroj, kreditní nebo debetní kartu a musíš se do toho systému registrovat, a až potom Ti to, vůbec, otevře obchod a můžeš si nakoupit.

Jestli nevíš jak, dojdi do toho řetězce den dopředu, oni by Ti měli být s to s tou registrací a vším, co je k tomu potřeba, pomoci.

Mravenec

Video prezentace: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SQAwPKuSy­Yo&ab_channel=Sta­rejFotr