Kelt

Jak je to s přepisem poplatků za TV a rozhlas při prodeji domu?

Prodává se dům jinému majiteli. Jsou vyrovnány částky za elektřinu a plyn, nový majitel si vybere dodavatele médií. Ale jak je to s TV a rozhlasem. Zaplatí se, co je třeba, ale kde se provede odhlášení starého majitele a přihlášení nového? Máte z tím zkušenosti? Děkuji.

Odpovědi
elkon

Na poště, to už si nepamatuješ, kde jsi to přihlašoval?

Pepa25

Záleží na způsobu placení: v případě SIPO je to na poště, pokud se platí přímo ČT/ČRo, tak u nich.

Zdroj: https://ct24.ces­katelevize.cz/me­dia/1119227-zmena-bydliste-a-co-tv-poplatky

nyjono

elkone, a co když nepřihlašoval? Nám přišel domů dopis s platebními ůdaji.

elkon

A to znamená co? Jak někdo něco platí a neví komu, to je na hlavu.