Sary576

Jak je to s kempy ve Velké Británii? Je pravda, že se musíme dopředu ohlásit a zarezervovat si fleka i jenom se stanem?

Nejlepší odpověď
badisko

Proboha nechci byt hruby nebo tak neco …ale raci nikam nejezdete pokud si nedokazete sehat na netu tak banalni imformace !!!!! Nejdrive si prectete toto..http://www­.mzv.cz/jnp/cz/en­cyklopedie_sta­tu/evropa/vel­ka_britanie/ces­tovani/index.html ctete pozorne vyhnete se tak moznym neprijemnym situacim a prekvapenim !! me nejak unika proc bydlet v kempu?…:D…Proc nestanovat primo v prirode ..?..nebo hostel…je taky fajn moznost a ceny nejsou az tak zavratne…

Další odpovědi
charliesheep

travelodge.com
Pokud víte,kam pojedete,zare­zervujte si pokoj na hotelu Travelodge,vyjde to pak na 19,–GBP a máte pohodlí.Tyhle hotely jsou v UK snad všude.