zjentek

Jak je to s expirací kosmetických produktů?

Krém na ruky nic..
Tělový mléko nic..
Gel na hnáty nic..
Tekutý mýdlo nic..
Nic nic nic…

Ani nevím, jak dlouho mám co.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud ti nezačíná odpadávat kůže, tak je vše v pořádku.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Měl by tam bejt namalovanej takovej kelímek a u toho číslo, to znamená, že po otevření spotřebovat do X měsíců.

Kelt

Na kosmetických přípravcích je uvedena doba expirace. Pokud míst masti nemáš prášek, nebo pokud se bílá nepřeměnila v černou, nejsou patrné stopy plísně a necítíš libou vůni, tak je to v pořádku. Já to sice nesleduji, ale manželka mi říká, že mám prošlý šampon na vlasy. Na účinku jsem nic nepoznal.