kobih

Jak je možný, že si stezuje soused, který bydlí nade mnou, na hluk?

Soused uz dupe a mlati do stoupacek, kdyz se jenom s nekym v byte bavim… bydlim v 3. patre panelaku

Nejlepší odpověď
Kelt

Pokud jsi ty hluchý, tak se neslyšíš, ale slyší tě soused. Tady se neptej, zeptej se jeho. Ale třeba to dělá proto, že nemůže ven. Máš jistotu, že je to kvůli tobě?

Další odpovědi
Pepa25

Ano, i když v bytových domech jde hluk obvykle shora nebo z vedlejšího bytu, zespodu to obvykle musí být silnější hluk, ale je to možné (zažil jsem hádky pod námi, kdy muž dodával sílu svým argumentům popadnutím židle a jejím boucháním o podlahu). Je ale možné, že reaguje na někoho jiného. Takže jak píše Kelt – první krok je zeptat se, na koho to bylo.