Avatar uživatele
anonym

Jak je možné, že známý je na neschopence, ale pořád pracuje na černo? Může na něj někdo??

Dobrý den, můj známý v červenci roku 2010 prodělal zánět moskových blan a od té doby je na neschopence. Má leasing (nebo úvěr) na auto a banka mu odložila placení po doby, co bude na nechopence, vím, že na ná může být maximálně rok. Je na úřadu práce. Každý měsíc si vymyšlí u doktora, že má tlaky do hlavy a že ho pobolívá atd.. Jak je ale možné, že pracuje na černo (jezdí s taxi) a víc, než je jenom brigáda, denně 12 hodin. Auto je jeho manželky.. To není možné, ne? Může na něj někdo? Jak se to může vyšetřit, že by neměl pracovat, ale pracuje a víc, než má povoleno? Můžete mi porad, kam se obrátit nebo kam mám zavolat? Za víken si vydělá 5000Kč, splátka auta byla 6000Kč.. A v týdnu dělá se svým otcem instalatérství, samožřejmně taky na černo… To mi nejpřijde jako neschopnost splácet? Děkuji předem za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Odpovím jen příslovím: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mirlin

Vy máte ale závisti pane anonyme,nezávidím vám vaše starosti!
Sám se neumíte identifikovat na obyčejném facebuku......jak za totáče.

Velmi by mě zajímalo,kde jsi nabral tilik citlivých údajů anonyme!

mirlin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jambalaya

Bohužel v našem státě se uši trhají málo. Jedině ho napráskat na pracovní úřad a sociálku.
A mimochodem, pokud má pracovní neschopnost, neměl by řídit potorové vozidlo, pokud je mi známo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Radit kam se obrátit? Tady nejde o život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, môže pracovný úrad, sociálka, daňový úrad. Ak je na PN, musí byť doma, kde ho môže navštíviť zdravotná kontrola…
Okrem toho, stačí malý „pracovný“ úraz a prevalí sa to. Nestojí to za to, čo potom nasleduje…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek