lucka30

Jak je mozne ze se zastavilo trestni stihani na nekoho,kdo dluzi 22000 na vyzivnem?Amnestie?

opakovane podano trestni oznameni.Dluznik pobira davku socialni pomoci ve vysi 3410,– a jiny prijem nema.Vyse vyzivneho je 2000,–

Nejlepší odpověď
anonym

Amnestie se týká pravomocně odsouzených.

Další odpovědi
anonym

U každého zastavení je uveden důvod, např. že důkazy o pohledávce nebyly průkazné nebo dostatečné.
S amnestií to nemá nis společného, jednak ta se vztahuje výhradně na odnětí svobody, přičemž pohledávky, náhrady škod, pokuty a zákazy řízení zůstávají v platnosti.
U zastavení řízení (tedy i nepravomocných – ad Bohemica) je lhůta až nad 8 let, to snad banální výživné tak dlouho netrvalo, nehledě k tomu, že výživné mívá prioritu před ostatními případy občanskéch sporů.

Mapel

Pro konkrétní odpověď je tu velice málo informací, než aby mohla být správná. Amnestie výživné neruší.

www

Na to se zeptej našeho ó nejvyššího. Tedy Klause.