zjentek

Jak je možné, že se dokola a dokola a dokola dokáži na podobné video koukat a přitom vůbec nemyslet na sprosťárny?

https://www.y­outube.com/shor­ts/UV7HwZy4vuo

(No a Rokio má hned pod tou mou taky super otázku a taky se nechlubí.)

Odpovědi
aliendrone

Popravdě ani ve mně nevzbuzuje pohled na rozežrané bubakiny nějaké „chutě“. Spíš naopak, působí to dosti nechutně, až pobliózně. ;) :D :D

Nicméně tvůj dotaz ve mne budí zvědavost. JAK TO, že se cituji: „… dokola a dokola a dokola dokáži na podobné video koukat“? Jde o nějaký bulimický support (kbelík máš při tom po ruce?) nebo je to jen prostý psychomasochismus? ;) :D :D

elkon

Máš pochybné choutky. O Rokiovi je zbytečné debatovat.