Kelt

Jak je možné, že nedokážu najít konkrétní díl daného seriálu?

Občas sleduji detektivní seriály a náhodou jsem našel na ulozto.cz tento seriál. Tak jsem si všechny díly, které tam byly, stáhnul a podíval jsem se na ně. Některé jsem se pamatoval a některé ne. Ale jeden díl jsem si pamatoval, protože jsem ho viděl předtím v televizi, ale mezi staženými filmy nebyl. Také stručný obsah dílů mi nepomohl. Konkrétně se jedná o německý seriál Siska, který se několikrát vysílal v televizi. Snad bych mohl zkusit youtube. A neporadí mi někdo další stránku, kde bych mohl film najít, kromě ulozto.cz ? . Děkuji.

Odpovědi
iceT

fastshare, webshare, hellspy, sdílej,cz, datoid

pokud jsi něco nenašel, je docela dobře možné, že epizoda sice existuje, ale třeba se nikdy neodvysílala, nebo se neodvysílala v ČR, stalo se mi to u více seriálů.

Pepa25

Je to možné, Siska má 91 dílů …Jediná jistota je, pokud by měla seriál nějaká placená streamovací služba – tam by byly všechny díly …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.