vas999

Jak je možné ovládat své sny?

Poradíte mi prosím někdo, jak své sny ovládat (jestli to je možné) a dokonale vnímat.

Nejlepší odpověď
da ny

Asi jen těžko bude možné sny „ovládat“…
Před spaním nehodnotit den, nepřemýšlet o starostech, nesledovat horory a akční filmy. Nečíst těsně před spaním „těžší“ literaturu, detektivky a scifi :).

Další odpovědi
Drap

I své sny lze částečně plánovat. Lze toho dosáhnout cvičením mysli.

anonym

Své sny moc neovládneš,taky jsem se o to pokoušel.
Ale cvičením mysli toho nikdy nelze dosáhnout.
Sen prostě přijde a ničím jej neovlivníš.

T-ess

Lze to pomocí lucidního snění, ale asi to potřebuje hodně trpělivosti a tréninku, nikdy se mi to nepovedlo :).
www.acld.myste­ria.cz/ld.htm