Jak je bezpečné jezdit koloběžkou ovládanou jednou rukou u řídítek?

Koloběžky mají dost malá , úzká řídítka, narozdíl od kola.

Nejlepší odpověď
honza19hk

Sice jsem to zkoušel ale moc to nejde,Leda tak z kopce když se nemusíš odrážet a můžeš třeba na ní jet ve dřepu.Ovšem jedna i malá díra a letíš.Na tý dětský jsem to nezkoušel,já mám tu terénní.Je lepší. Nebo leda že by to byla koloběžka s motorem,pak to jde,ale jakmile se začneš odstrkovat je lepší se držet obouma.

Další odpovědi
balca

rozhodně ne :D,vlastní zkušenost a myslíš tu dětskou koloběžku nebo tu na které jezdí i dospělí ?
Doplňuji:
mám zkušenost s tou dětskou