boticky34

Jsou detske seznamky opravdu tak bezpecne jak pisi jejicj zakladatele?

Moje kamoska se zaregistrovala do jedne detske seznamky proto se chci zeptat jestli je bezpecna?

Nejlepší odpověď
Putin

Asi tak moc bezpečné, jako jít sám večer po Chomutově ..

Další odpovědi
anonym

Seznamky pro děti by vůbec neměly existovat

carpediem

Ne, nejsou vůbec bezpečné.

Si říkám, jak já měla krásné dětství bez dětské seznamky:-)
Jak to bylo fajn, seznámit se osobně a nemuset stresovat ,zda to není nějaký úchyl:-)

marci1

Je to smutné, ale asi tak zcela bezpečné nejsou. Ať se raději skamarádí s někým ze svého okolí, koho zná. Toť moje skromná rada ! 🙂

ivzez

Nejsou.

Kamarádka by měla hledat ve svém okolí.
Pokud chce být v seznamce, poraď jí, aby
tam o sobě uváděla co nejméně informací.

Věk, místo, odkud je, apod. by neměla zveřejňovat.
A hlavně ať se nenechá někým, koho bude znát
jenom z internetu, někam pozvat!