jivaj

Má s tím někdo zkušenost?

Koupil jsem si kameru do auta PRESTIGIO Roadrunner 710X a vůbec se mi nedaří jí zprovoznit. Návodu nerozumím. Když jí přpojim k počítači,tak mi to ukazuje,že je něco připojeno a to je všechno. Nevím si rady jak to udělat,abych měl obraz z kamery na počítači.
Doplňuji:
Žádný softwer k tomu nebyl. Zkoušel jsem rady a asi kamera nenatáčí i když se řídím podle návodu. V panelech přidat hardwer se mi nic neobjevuje,ale stejně nevím,kde ho sehnat.

Nejlepší odpověď
badisko

Mas nainstalovany patricny softwere v pocitaci?…vis co vyzkousej proste vytahni SDkartu a vloz ji do pc …normalne ..nebo pripoj tvou kameru k pocitaci …otevri panel rychleho spousteni a ovladaci panely tam vyber> pridat hardwere..< a tam se podivej jestli tam kameru nenajdes je mozne ze jsi nenainstaloval ovladace ci softwere pokud jsi dostal nejake CD je treba ho nainstalovat aby mohla kamera komunikovat s tvym pocitacem…taky by bylo dobre napsat co ti to presne pise popripade udelat screenshot obrazovky a nahrat ho tady http://letecka­posta.cz/ ..pak odkaz umistit treba do doplneni nebo diskuze …aby jsme byli v obraze ..