Mr. Marek

Jak hodnotíte dosavadní působení současného předsedy vlády Andreje Babiše?

Nejlepší odpověď
NoFear

dobře

Jakože za tři (jako ve škole). Čili průměr. Ale když se dívám na předchůdce, tak někteří z nich by taky dostali za 3 (i když většina spíš čtyři až pět). Tak možná dvě mínus „s odřenýma ušima.“ :DDD Aby se neřeklo, protože k většině jeho předchůdcům mám vyložené antipatie (a nemůžu mu dát stejné hodnocení, jako některým z nich).

Další odpovědi
Kepler

nic moc

Něco udělal dobře, něco ne, ale celkově mě docela zklamal.

Arne1

bída

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.