Pepa25

Jak hodnotíte 1 (jedno) potvrzené pravděpodobné úmrtí s souvislosti s podáním více než 17 milionů očkování proti covidu?

Zdroj informace: SÚKL, např. https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/domaci-zivot-v-cesku-s-ockovanim-pravdepodobne-souvisi-jedno-umrti-rekl-urad-207031 Celkem prověřovali 174 úmrtí, ale jen u tohoto jednoho našli souvislost (přes trombózu). Pro mě je to jednoznačný doklad bezpečnosti vakcín proti COVIDu.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ano, kdyby tu vakcínu vynalezl MUDr. Jenda Tělísko ze Státního ústavu pro výzkum vakcín, který má tabulkový plat, kdyby jí vyráběl podnik Zdravlje, Leskovac a Léčiva Opava, kdyby se ta vakcína, u které neproběhly obvyklé fasis klinického testování, podávala pacošům výhradně a jen na písemný revers, a – hlavně – kdyby kolem toho nebyl takový mediální humbuk a otřesný politický nátlak: „nech si dát injekci, jinak jsi zavilý reakcionář – podpoříš tím světový mír!“, tak asi jo, tak bych tomu klidně i věřil.

Jenže ono to bylo přesně naopak. Za každou vakcínou stojí nějaký nejmenovaný farmaceutický gigant, a za každým nejmenovaným farmaceutickým gigantem stojí – přímo či nepřímo – nejmenovaná bohatá rodina. Vakcíny vlastně nejsou moc vakcínami, protože před symptomatickou nákazou choroby (prokazatelně) vůbec nechrání, to je napsáno v každé souhrnné informaci o léčivém přípravku ke každé jednotlivé vakcíně. Vedlejší účinky nejsou v souhrnné informaci o léčivém přípravku exaktně popsány, protože nejsou známy: neproběhly všecky fasis výzkumu. Pacošům to nikdo neříkal, naopak, byli s to očkovat lidi (jak prasata!) v obludných očkovacích centrech, bez zdravotnické dokumentace, a tedy bez znalostí případných risik, která z vakcinace pro toho konkrétního pacienta mohou existovat.

To bych musel být idiot úplný a komplexní, abych něčemu kolem toho důvěřoval. Ale lidé věří jiným koninám, vůbec mne to nepřekvapuje.

Další odpovědi
Ametyst

Pokud musí SÚKL znát šarže vakcíny, je to nad síly jednotlivce takovou informaci zjistit. I Dr. Pollert, který v nemocnici zachraňoval “člověka z ulice” s podezřením na vedlejší účinky po očkování, měl smůlu, a nebyl schopen to nahlásit.
Ostatně kdo chtěl, a má nějakou paměť, udělal si názor sám, jak byly dehonestovány vyzkoušené léky ( jako by neexistovaly), ale vychváleny vakcíny s naprosto neznámým dopadem na zdraví.

zjentek

Realita je odporující způsobu položení tvé otázky.

Přitom stačí zvednout zadek od PC a jen v ulicích ČRdele se podívat a vyslechnout si ty „mrzáky po tečkování“ a jejich příběh. );

Venkoncem zemřel člověk, tečka! Zákaz tečkování je tedy nasnadě.

aliendrone

Byla by to DOBRÁ zpráva, KDYBY nepocházela od SÚKL. Toho SÚKL, který byl opakovaně přistižen při lži, toho SÚKL, který nemá celé máslo na hlavě jen proto, že tam má přinejmenším 10 tun mazutu, toho SÚKL… en, škoda mluvit. :(

To je jako kdyby A. Hitler soudil sám sebe a shledal se ZCELA nevinným. :(

BTW – VELMI POMALIČKU vyplouvá i v mainstreamu na povrch to, co tvrdit ještě před rokem smrdělo paragrafem (šíření poplašné zprávy) a každopádně to byla „absolutně idiotská dezinformace“. Např. https://tn.no­va.cz/zpravodaj­stvi/clanek/460634-ockovani-proti-covidu-ma-i-sva-rizika-vystraha-plati-hlavne-pro-mladsi-muze

Počkejme si ještě rok, MOŽNÁ toho oficiálně vyplave VÍC (záleží jak nás zachvátí podzimní Covidvlna). Takže bohužel též NEMUSÍ. :(

paul1

I pro mne je to důkaz. Dostal jsem celkem 3 dávky vykcíny, i manželka. Půjdeme i na čtvrtou, termín které se blíží. Prostě tomu věříme. A jak se říká – všechno začíná v hlavě.

Kazatel

Hodnotím to asi stejně, jako statistilu lidí co umřeli jen na covid, jež se neodlišovala od těch co s covidem. Závěr si udělej sám.

seraphico

Hodnotím to určitě pozitivně. Vakcína se ukázala jako velmi bezpečná a ti, co se podíleli na jejím vývoji, si zaslouží velké díky.

elkon

Neřeším to, nemá to žádný smysl. Jsou kolem toho jen samé dohady.

Kelt

Slyšel jsem o minimálně 2 případech, kdy zdraví pacienti umřeli po očkování.

da ny

Je třeba si uvědomit, že mnohá úmrtí, vznik některých chorob a zdravotních obtíží, se do souvislosti s očkováním nedávala/neuváděla. S odstupem času těžko do souvislosti dávat budou (není ani zájem, ani tam, kde je to zřejmé).

Filip84

Aliendrone: officiální propaganda pravdivé informace nepustí, tj., nebudou na hlavních zpravodajských webech (BBC, CNN …). Ty informace se ven dostanou, zveřejní je nezávislá, či polozávislá média (The Guardian, například), ovšem mezi stovkou dalších článků za předmětný den, takže naše officiální propaganda (seznam, lidovky, novinky …) je publikovat nebudou, tím pádem se k „věřícím“ nedostanou.

Až se kolem toho rozjede veřejná diskuse „nevěřících“, tak officiální propaganda na to napíše anymosní, afektované a faktuprosté články, které budou připomínat Antichartu.

Jako u všeho a o všem, ne? 🙂

Pepa25

Ametyst: tu dezinformaci, že pro nahlášení nežádoucího účinku musíte znát šarži vakcíny jste slyšela nebo četla kde?

Ametyst

Dr. Pollert to řekl v přímém rozhovoru s Kubkem, v TV přímá, a líčil rozhovor se SÚKLem. To je vše. Proč vás to zajímá, když to podle vás stejně není pravda, a nic se neděje, vše je v cajku?