Kryšpín

Jak hodnotit prodej talířů s obrázkem J. Stalina, Mao Ce-tunga anebo A. Pinocheta?

Může to být v normě, neb špatný mrav, přestupek či jiné porušení, ale kšeft je kšeft příbuzný má názor, že cizinci mají zájem.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Úplně stejné jako Che Guevara, ledaže máme dvojí metr. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Pro mě za mě, obchod je obchod, ať je tam namalovaný třeba aliendrone, i když by to chtělo někoho jako Picasso. Když je zájem? No, hlavně že nebyli pomletí do konzerv. I když – kdo ví?

Edison

A proč by pořád někdo musel něco hodnotit? Jdi s tím už do háje zelenýho.

quentos

Co je to zase za blábol? Co je to „kšeft příbuzný“?

Kelt

Tak ani jeden z nich nežije, stejně tak se prodávají svaté obrázky. Je to obchod a mnoho lidí už neví, kdo byli uvedení lidé. Stejně se mohou prodávat talíře s obrazy různých vládců z doby před 100 a více lety. Nikdo je už nezná a navíc se neví, jak opravdu vypadali. Takový Hernando Cortés má v Mexicu sochu a kolik lidí má na svědomí.

Kryšpín

Na Václaváku lze zakoupit hrníček s A. Hitlerem takže je vše dovoleno co není zakázáno.