Green

Jak fungují autorská práva na youtube?

Jde udat třeba interpreta aby se hudba ve videu nemusela měnit?
Děkuji

Odpovědi
anonym

Musíš mít souhlas interpreta,jinak to nejde.já tyky někdy porušuji,ale vždy se optám,zda mohu použít,čao

ivzez

Za co byste chtěla interpreta udávat?
Jak by chudák přišel k tomu, že chcete nelegálně použít cizí obsah?

Na YouTube stejně jako všude jinde můžete legálně zveřejnit
pouze vlastní obsah (hudbu, kterou sama složíte a interperetujete),
„volný“ obsah (obsah/hudbu, který/kterou dal autor volně k použití –
pozor v tomto případě je nutné důkladně pročíst licenci!!) nebo
cizí obsah/hudbu, k jehož/jejímuž zveřejnění jste dostala souhlas tvůrců.

A neřiďte se tím, že (nejen) na YT řada lidí porušuje pravidla!