martinecek2

Jak funguje burza v Americe ?

Právě se dívám na film Záměna a vidím tu burzu,je na ní velký zmatek a nějak nedokážu pochopit jak to tam funguje.
Dokázali by jste mi to vysvětlit ?
Myslím si že to funguje na pricnipu kde lidi mají nakoupené prodávané zboží a prodávají / nakupují kde lidi řvou ceny za které nakoupí.
Myslím si to správně ? 🙂

Odpovědi
Drap

V podstatě to myslíš dobře. Funguje jako každá jiná burza. Jde jen o to v ten správný okamžik dobře koupit /levně/ a pokud se zadaří a cena jde nahoru, tak opět dobře pokud možno za co nejvyšší cenu prodat. Vyžaduje to však spoustu znalostí a zkušeností o jednotlivých komoditách , dobrý odhad a snad také trochu štěstí. Neobejde se to však bez dostatečného kapitálu.

alvee1

Dnešní burza v USA funguje již trochu jinak. Nikdo nikde neřve, protože se vše dělá přec PC, na stěnách jsou velké obrazovky, které neustále uvádějí hodnoty akcii, komodit atd, včetně jejich cen při otevření a uzavření. Princip však zůstal stejný. Vydělává se na levném nákupu a vyšším prodeji, nebo na odhadu pri klesání ceny, na odhadu jaká bude poptávka za rok…atd.

Pro investování na burze, nepotřebujete mít velký kapitál. Každý může začít třeba i na 200Kč měsíčně. Věřte mi, že je to lepší než je vyhodit za nějaké blbosti a mnoho mých klientů investuje právě i ty dvě stovky.

Asi nejvíce byste se dozveděl na mých stránkách www.businessstar­t.eu, kde se dočtete nějaké informace o investování a třeba Vám to pomůže.

Hezký den.